Kovový vonkajší kôš LUKAS s oblúkovou konštrukciou, objem 18 l, výška 1060 mm, farba zelená
kód: 116218

149,00 € bez DPH
183,27 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 5 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 504
Popis
Zberná nádoba z perforovaného, pozinkovaného plechu hr. 1,0 mm je zavesená na oblúkovej konštrukcii z masívnej pozinkovanej rúrky. Pre ľahké vyprázdňovanie je nádoba sklopná a v kolmej pozícii zaistená trojhranným zámkom.
Rám je vybavený pätkami pre nutné ukotvenie pomocou skrutky k pevnému podkladu. Kôš je dodatočne práškovo lakovaný - nádoba a strieška vo farbe zelenej a konštrukcia vo farbe čiernej.
Rám je vybavený pätkami pre nutné ukotvenie pomocou skrutky k pevnému podkladu. Kôš je dodatočne práškovo lakovaný - nádoba a strieška vo farbe zelenej a konštrukcia vo farbe čiernej.
Parametre
| farba | zelená ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | nie |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| hmotnosť | 9,2 kg |
| objem | 18 l |
| hĺbka | 250 mm |
| šírka | 330 mm |
| výška | 1060 mm |




