Pojazdná dielenská skriňa s 3 zásuvkami, v x š x h: 763 x 731 x 780 mm, farba šedá RAL7035/modrá RAL5012
kód: 116194

699,00 € bez DPH
859,77 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Popis
- konštrukcia z oceľového plechu práškovo lakovaná
- vrchná doska s trojstrannou plechovou hranou 20 mm a gumovou podložkou 3 mm
- 2 manipulačné madlá
- na kolieskach z čierneho polypropylénu o pr. 125 mm, dve pevné a dve otočné s brzdou
- centrálny zámok s blokáciou proti súčasnému vysunutiu viacerých zásuviek naraz
- zásuvky majú výsuvy 100% s guličkovými ložiskami, nosnosť zásuviek 80 kg, zásuvky sú prispôsobené na použitie deliacich prvkov
- madlá zásuvik sú cez celú šírku zásuvky a majú označovací štítok krytý priehľadným plastom
- každá zásuvka je naviac vybavená mechanickou poistkou proti samovoľnému vysunutiu pri rolovaní
1 x zásuvka 75 mm
1 x zásuvka 125 mm
1 x zásuvka 300 mm
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 73 kg |
| nosnosť zásuvky | 80 kg |
| počet zásuviek | 3 ks |
| hĺbka | 780 mm |
| hĺbka zásuvky | 612 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| šírka | 731 mm |
| šírka zásuvky | 612 mm |
| výška | 763 mm |












