Chemická skriňa z nerezu , 1 podlahová a 4 policové záchytné vane, v x š x h: 1990x600x435 mm
kód: 116180

1 215,00 € bez DPH
1 494,45 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 250
Popis
- vyrobené z kvalitného nerezového plechu triedy AISI 304 (DIN 1.4301)
- odolné voči vlhkosti, antimagnetické, chemicky rezistentné, vhodné pre potraviny a kyseliny
- krídlové zosilnené dvere s trojbodovým rozvorovým zámkom, v hornej a dolnej časti vetracia mriežka
- s podlahovou záchytnou vaňou
- štandardne vybavené prestaviteľnými, policovými vaňami s nosnosťou 25 kg
Parametre
| konštrukčný materiál | antikór |
| prevedenie | dvere jednokrídlové |
| počet políc | 4 ks |
| objem podlahovej vane | 7 l |
| objem policovej vane | 7 l |
| hĺbka | 435 mm |
| šírka | 600 mm |
| výška | 1990 mm |







