Skriňa na CNC nástroje, d x v: 1044x1950 mm, krídlové dvere, farba šedá RAL7035
kód: 116054

960,00 € bez DPH
1 180,80 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 377
Popis
Robustné zvárané, oceľové teleso lakované kvalitnou práškovou farbou. Bočné vnútorné steny sú vybavené perforáciou na variabilné umiestnenie príslušenstva ako nosiča a rámy pre lôžka, zásuvky alebo štandardné police. Zásuvky možno kvôli stabilite a blokovaciemu mechanizmu namontovať len do výšky 800 mm. Skrine sú dodávané bez príslušenstva, možno ich objednať samostatne.
Skrine sú zatváteľné so štandardnými dvojkrídlovými plechovými dvermi.
Na prianie pre Vás skonfigurujeme individuálnu zostavu vybavenia skrine.
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| prevedenie | dvere dvojkrídlové |
| hmotnosť | 95 kg |
| nosnosť | 600 kg |
| dĺžka | 1044 mm |
| hĺbka | 655 mm |
| výška | 1950 mm |






