Skriňa na CNC nástroje, d x v: 738x1950 mm, krídlové dvere, korpus šedý RAL7035/dvere modré RAL5012
kód: 116043

799,00 € bez DPH
982,77 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 377
Popis
Robustné zvárané, oceľové teleso lakované kvalitnou práškovou farbou. Bočné vnútorné steny sú vybavené perforáciou na variabilné umiestnenie príslušenstva ako nosiča a rámy pre lôžka, zásuvky alebo štandardné police. Zásuvky možno kvôli stabilite a blokovaciemu mechanizmu namontovať len do výšky 800 mm. Skrine sú dodávané bez príslušenstva, možno ich objednať samostatne.
Skrine sú zatváteľné so štandardnými dvojkrídlovými plechovými dvermi.
Na prianie pre Vás skonfigurujeme individuálnu zostavu vybavenia skrine.
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| prevedenie | dvere dvojkrídlové |
| hmotnosť | 83 kg |
| nosnosť | 400 kg |
| dĺžka | 738 mm |
| hĺbka | 655 mm |
| výška | 1950 mm |







