Stojanový kôš s popolníkom MARCO, oceľ nerezová matná, objem 34 l, výška 690 mm
kód: 115916

79,20 € bez DPH
97,42 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 493
Popis
- veko z nerezového plechu s vyberateľnou mriežkou slúži ako popolník
- gumový kruh na spodnom okraji, ktorý chráni podlahu pred poškrabaním
- bočný vhadzovací otvor s ochranou ostrého okraja
Parametre
| farba | antikoro matné ![]() |
| konštrukčný materiál | antikór |
| popolník | áno |
| použitie | vnútorné priestory |
| triedený odpad | nie |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| hmotnosť | 3,42 kg |
| objem | 34 l |
| priemer | 300 mm |
| výška | 690 mm |












