Hygienická plastová paleta H1, d x š x v: 1200 x 800 x 160 mm, šedá
kód: 115912
75,50 € bez DPH
92,87 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 24 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 195
Popis
- európsky štandard pri preprave potravín
- vyrobené z hygienicky neškodného polyetylénu HDPE
- teplotne odolné v rozmedzí -40°C do +70°C
- dierovanie nosnej plochy palety znižuje jej hmotnosť a súčasne podporuje cirkuláciu vzduchu pri procesoch ochladzovaní potravín apod.
- aretačné výstupky s výškou 7 mm, umiestnené na okrajoch a uprostred palety
- výstupky sú rozmerovo kompatibilné s prepravkami EURO a E2, E3 a obmedzujú jej pohyb na palete
- hvôli zvýšeným nárokom na hygienu sú všetky profily uzavreté, vrátane spodnej strany ližín
- dodávame vo farbe svetlo šedej
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| materiál | HDPE polyetylén s vysokou hustotou |
| povrch | dierovaný |
| prevedenie | na ližinách |
| hmotnosť | 18 kg |
| nosnosť dynamická | 1250 kg |
| nosnosť statická | 5000 kg |
| nosnosť v regálu | 1000 kg |
| dĺžka | 1200 mm |
| šírka | 800 mm |
| výška | 160 mm |








