Otočná stohovacia prepravka DSBN, objem 25 l, d x š x v: 600 x 400 x 150 mm, modrá
kód: 115906
6,86 € bez DPH
8,44 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 76 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 180
Popis
Prázdne prepravky je možné vkladať do seba a ušetriť až 65% priestoru. Jednoduchým otočením o 180 ° je možno plné prepravky stohovať na seba. Prepravky sú vyrobené z hygienicky neškodného polyetylénu HDPE, teplotne odolného v rozmedzí -30 ° C do + 60 ° C. Dodávame vo farbe modrej.
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| hmotnosť | 1,5 kg |
| nosnosť | 25 kg |
| stohovacia nosnosť | 300 kg |
| objem | 25 l |
| vnútorná dĺžka | 482 mm |
| vnútorna šírka | 365 mm |
| vnútorna výška | 147 mm |
| vonkajšia dĺžka | 600 mm |
| vonkajšia šírka | 400 mm |
| vonkajšia výška | 150 mm |










