Prepravka 80 l, stohovacia U-Rand, d x š x v: 800 x 600 x 220 mm, matne biela
kód: 115901
31,50 € bez DPH
38,75 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 19 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 177
Popis
Určené predovšetkým pre potravinárske účely a všade tam, kde je dôležitá hygiena a rýchle čistenie nádob. Všetky vnútorné a vonkajšie hrany sú zaoblené, nevznikajú tak žiadne "špinavé kúty". Horný golier uľahčuje ručnú manipuláciu. Prepravky sú vyrobené z hygienicky neškodného polyetylénu HDPE, teplotne odolného v rozmedzí -30 ° C do + 60 ° C.
Parametre
| farba | biela ![]() |
| hmotnosť | 3,5 kg |
| nosnosť | 80 kg |
| stohovacia nosnosť | 300 kg |
| objem | 80 l |
| vnútorná dĺžka | 740 mm |
| vnútorna šírka | 540 mm |
| vnútorna výška | 215 mm |
| vonkajšia dĺžka | 800 mm |
| vonkajšia šírka | 600 mm |
| vonkajšia výška | 220 mm |










