Prístrojové koleso, otočné s brzdou, vidlice z plastu, priemer. 125 mm s chrbátovým otvorom, nosnosť 120 kg
kód: 115896
EAN: 4021885115814
16,30 € bez DPH
20,05 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 113
Popis
- koleso je uchytené za prírubu skrutkou a matkou
- vidlice koliesok sú vyrobené z tvrdého plastu
- stred kolesa z polyetylénu s guličkovým ložiskom
- s protivláknovým krytom
- behúň z termoplastickej šedej gumy, nešpiniace podlahy
- všetky kovové komponenty z antikoru
- s chrbátovým otvorom pre upevňovaciu skrutku
- v otočnej hlave guľkové ložisko
- s dvojitou brzdou pojazdu a natáčania
Parametre
| materiál obruče | šedá guma |
| prevedenie | otočné koliesko s brzdou |
| upevnenie | s chrbátovým otvorom |
| nosnosť | 120 kg |
| priemer dier | 12,5 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| stavebná výška | 161 mm |
| šírka obruče | 32 mm |
| vyosenie | 43 mm |



