Prístrojové koleso, otočné s brzdou, vidlice z plastu, priemer. 100 mm s doštičkou, nosnosť 110 kg
kód: 115891
EAN: 4021885115708
15,30 € bez DPH
18,82 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 113
Popis
- koleso je uchytené za prírubu skrutkou a matkou
- vidlice koliesok sú vyrobené z tvrdého plastu
- stred kolesa z polyetylénu s guličkovým ložiskom
- s protivláknovým krytom
- behúň z termoplastickej šedej gumy, nešpiniace podlahy
- všetky kovové komponenty z antikoru
- s uchytením doštičky na štyri skrutky
- s dvojitou brzdou pojazdu a natáčania, v otočnej hlave guľkové ložisko
Parametre
| materiál obruče | šedá guma |
| prevedenie | otočné koliesko s brzdou |
| rozmery dosky | 77 x 67 mm |
| rozteč dier | 61x51/56x46 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 110 kg |
| priemer dier | 8,1 mm |
| priemer kolieska | 100 mm |
| stavebná výška | 137 mm |
| šírka obruče | 32 mm |



