Stojan na materiál VARIOfit s ručnou kľukou, výška 680-1055 mm
kód: 115748
EAN: 4035694011915

291,00 € bez DPH
357,93 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 58
Popis
- plynulé nastavovanie výšky kľučkou
- nastavení sklonu dosky 15° alebo 30°
- zváraná oceľová konštrukcia s ložnou plochou, s jednou bočnou hranou výšky 22 mm
- konštrukcia práškovo lakovaná modrou farbou RAL5010, farba je vysoko odolná na mechanické poškodenie
- nastaviteľný sklon hornej dosky
- výška je plynule prestaviteľná ručnou kľukou a to aj pri plnom zaťažení
- doska je k podstavcu priskrutkovaná, čo umožňuje využitie podstavca aj pre iný typ dosky
- 4 otočné kolesá, z toho dve s brzdou, na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- obruče z plnej termoplastickej gumy, nešpiní podlahu
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| ložná plocha d x š | 510 x 410 mm |
| rozsah zdvihu (min.-max.) | 660 - 1035 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 600 x 400 |
| výška (min. - max.) | 680 - 1055 mm |
| hmotnosť | 19 kg |
| nosnosť | 150 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| dĺžka celkom | 600 mm |
| priemer kolieska | 75 mm |
| šírka celkom | 415 mm |








