Plošinový nerezový vozík so zvýšenou ložnou plochou, d x š: 760 x 440 mm
kód: 115595

250,00 € bez DPH
307,50 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 4 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 18
Popis
Nosná konštrukcia z nerezových rúrok s priskrutkovanou podlahou z nerezového plechu 18/0. Zvýšenie ložnej plochy umožňuje pohodlnú manipuláciu s bremenom, bez zbytočného zaťažovania chrbta obsluhujúceho. Ložná plocha má ľahko zdvihnutý celoobvodový záchytný okraj.
Štyri otočné kolieska, z toho 2 s brzdou, celogumové sivé obruče, ktoré nešpinia podlahu a nezanechávajú stopy, priemer kolieska 100 mm, uchytenie z pozinkovaného plechu. Vozík je vybavený plastovými, nárazníkovými kotúčmi.
Dodávka v rozloženom stave - ľahká montáž.
Parametre
| ložná plocha d x š | 760 x 440 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 700 x 500 |
| hmotnosť | 10,5 kg |
| nosnosť | 100 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| dĺžka | 880 mm |
| šírka | 500 mm |
| výška | 940 mm |
| výška plošiny | 470 mm |
Dokumenty
názov



