Plastová rohož Work-Deck 1,2 x 0,6 m, mriežková, chemicky odolná
kód: 115583

59,00 € bez DPH
72,57 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (7 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 450
Popis
- robustné, s vysokou odlnosťou, vhodné pre vysoké zaťaženie
- vyrobené z polyetylénu LDPE, odolného väčšine olejom, kyselín a chemikáliám
- zaťažiteľné až 400 kg/0,01m², vhodné pre nájazd vozíkom aj manipulačnou technikou
- mriežková plocha a pružný rošt na spodnej strane zaisťujú veľmi dobrý odtok tekutín a zároveň znižujem zaťaženie nôh chrbta pri dlhodobom státí
- jednotlivé dosky sú vzájomne prepojiteľné a je možné kedykoľvek rozpojiť za účelom umytia popr. premiestnenie
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| materiál | LDPE polyetylén s nízkou hustotou |
| použitie | suché i mokré priestory |
| povrch | mriežkový, rošt |
| max. prevádzková teplota | 60 °C |
| min. prevádzková teplota | -10 °C |
| hmotnosť | 3,45 kg |
| hmotnosť (kg/m2) | 4,6 kg/m2 |
| dĺžka | 1200 mm |
| šírka | 600 mm |
| výška | 25 mm |












