Priemyselná rohož Welding Mat 1,5 x 0,9 m, povrch odolný voči priamemu ohňu
kód: 115582

164,00 € bez DPH
201,72 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 9 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 451
Popis
- vhodná pre zváracie pracoviská (protipožiarna odolnosť podľa EN13501-1 v triede Cfl-s1)
- odolný povrch s pyramídovým vzorom
- spodná strana z penového materiálu znižuje únavu pri dlhodobom státí
- skosené hrany po celom obvode
- povrch je odolný voči priamemu ohňu, ideálny pre pracovisko, kde sa pracuje predovšetkým v stoji s dôrazom na vysokú odolnosť a nehorľavosť pracovnej podložky napr. pri zváraní
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | plast (PVC) |
| použitie | suché prostredie |
| povrch | pyramídovy |
| max. prevádzková teplota | 55 °C |
| min. prevádzková teplota | 0 °C |
| hmotnosť | 8,5 kg |
| hmotnosť (kg/m2) | 6,5 kg/m2 |
| dĺžka | 1500 mm |
| šírka | 900 mm |
| výška | 15 mm |














