Plošinový vozík z antikorovej ocele, sklopna rukoväť, plocha d x š: 825 x 520 mm
kód: 115383

240,00 € bez DPH
295,20 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (16 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 7
Popis
Ložná plocha z hladkého nerezového plechu 18/0 a sklopná, ergonomická rukoväť z nerezovej rúrky.
Štyri otočné kolieska, z toho 2 s brzdou, celogumové sivé obruče, ktoré nešpinia podlahu a nezanechávajú stopy, priemer kolieska je 100 mm, uchytenie z pozinkovaného plechu.
Použitie vozíkov je veľmi univerzálne - v kuchyniach, v jedálňach, v obchodoch aj v kanceláriách, príp. aj v mokrých priestoroch.
Parametre
| ložná plocha d x š | 700 x 520 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 700 x 500 |
| hmotnosť | 11,5 kg |
| nosnosť | 100 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| dĺžka | 825 mm |
| priemer kolieska | 100 mm |
| šírka | 520 mm |
| výška | 970 mm |
| výška plošiny | 180 mm |





