Stanice pre nebezpečné látky pre uloženie 2 sudov, výška 1550 mm, oceľová lakovaná.
kód: 115382
1 253,00 € bez DPH
1 541,19 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 240
Popis
- základom konštrukcie je oceľová záchytná vaňa nepriepustne zvarovaná z plechu hrúbky 2 mm so zosíleným lemovaním horného okraja
- dvojkrídlové dvere i veko sú uzamykateľné cylindrickým zámkom (2 kľúče)
- práškovo lakované
- mriežkový rošt ponorovo pozinkovaný, vynímateľný
Prevedenie s výškou 1550 mm umožňuje skladovanie sudov i s čerpacím zariadením.
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| materiál | oceľ |
| prevedenie | s oceľovým roštom |
| počet sudov 200 l | 2 ks |
| záchytný objem | 240 l |
| dĺžka celkom | 1420 mm |
| svetlá výška | 1205 mm |
| šírka celkom | 870 mm |
| výška celkom | 1550 mm |






