Množstevná zľava
Kartonové krabice, 5-vrstvové, 800x600x400 mm, bal. 15 ks
kód: 115372
127,00 € bez DPH
156,21 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
107,00 €
pre 10 bal. a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
bal.
Na sklade 2 bal.
Popis
- jednoduché zostavenie
- odolné voči roztrhnutiu a stále voči vlhkosti
- necitlivé voči kolísaniu teploty
- plne recyklovateľné, ekologicky šetrné
Pre úsporu miesta sa dodávajú nezložené, v plochom stave. Široká ponuka veľkostí pre ukladanie do regálov alebo na palety. Kartónové krabice sú vhodné pre zasielanie výrobkov poštou či špedičnými službami.
Parametre
| materiál | 5-vrstvá lepenka |
| baliaca jednotka | 15 ks |
| dĺžka | 800 mm |
| šírka | 400 mm |
| vnútorná dĺžka | 786 mm |
| vnútorna šírka | 586 mm |
| vnútorna výška | 374 mm |
| výška | 400 mm |





