Množstevná zľava
Kartonové krabice, 3-vrstvové, 400x300x150 mm, bal. 50 ks.
kód: 115365
70,60 € bez DPH
86,84 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
60,00 €
pre 10 bal. a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
bal.
Na sklade 5 bal.
Popis
- jednoduché zostavenie
- odolné voči roztrhnutiu a stále voči vlhkosti
- necitlivé voči kolísaniu teploty
- plne recyklovateľné, ekologicky šetrné
Pre úsporu miesta sa dodávajú nezložené, v plochom stave. Široká ponuka veľkostí pre ukladanie do regálov alebo na palety. Kartónové krabice sú vhodné pre zasielanie výrobkov poštou či špedičnými službami.
Parametre
| materiál | 3-vrstvová lepenka |
| baliaca jednotka | 50 ks |
| dĺžka | 400 mm |
| šírka | 300 mm |
| vnútorná dĺžka | 389 mm |
| vnútorna šírka | 289 mm |
| vnútorna výška | 140 mm |
| výška | 150 mm |





