Množstevná zľava
Kartonové krabice, 3-vrstvové, 300x200x100 mm, bal. 50 ks.
kód: 115361
33,20 € bez DPH
40,84 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
28,20 €
pre 10 bal. a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
bal.
Na sklade 3 bal.
Popis
- jednoduché zostavenie
- odolné voči roztrhnutiu a stále voči vlhkosti
- necitlivé voči kolísaniu teploty
- plne recyklovateľné, ekologicky šetrné
Pre úsporu miesta sa dodávajú nezložené, v plochom stave. Široká ponuka veľkostí pre ukladanie do regálov alebo na palety. Kartónové krabice sú vhodné pre zasielanie výrobkov poštou či špedičnými službami.
Parametre
| materiál | 3-vrstvová lepenka |
| baliaca jednotka | 50 ks |
| dĺžka | 300 mm |
| šírka | 200 mm |
| vnútorná dĺžka | 294 mm |
| vnútorna šírka | 194 mm |
| vnútorna výška | 92 mm |
| výška | 100 mm |





