Množstevná zľava
Zahradzovaci stĺpik Pure so samonavíjacim popruhom 2m, farba strieborna
kód: 115358
92,00 € bez DPH
113,16 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
82,80 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (12 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 517
Popis
Praktické a elegantné riešenie pre osobný navádzací systém, ohraničenie plôch a zahradenie vstupov, miestností apod.
- dĺžka popruhu 2 m, šírka 50 mm
- 4-cestný systém (1 kazeta s popruhom a 3 puzdra)
- oceľový stĺpik, ťažká oceľová základňa
- popruh štandardne čierny
Kazeta s popruhom je vybavená špeciálnym aretačným systémom, ktorý umožňuje jemné a plynulé vysunutie resp. zasunutie pásu. Brzdiaci systém je nastavený tak, aby stĺpiky boli dostatočne stabilné a zároveň nedochádzalo k preveseniu popruhov. Nedochádza k žiadnemu opotrebovaniu popruhu.
Na vyžiadanie je možné dodať popruh v inej farbe. Prosím kontaktujte naše obchodné oddelenie.
Parametre
| farba konštrukce | strieborna matná ![]() |
| farba popruhu | čierna ![]() |
| hmotnosť | 11 kg |
| dĺžka popruhu | 2 m |
| priemer podstavca | 320 mm |
| priemer stĺpika | 70 mm |
| šírka popruhu | 50 mm |
| výška | 985 mm |
Varianty produktu
názov
kód
farba konštrukce
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
115357
čierna


92,00 €
na zákazku (12 prac. dní)













