Množstevná zľava
Zahradzovaci stĺpik nízky Expo so samonavíjacim popruhom 2,3m, chrómovany matný
kód: 115356
136,00 € bez DPH
167,28 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
122,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (12 prac. dní)
Popis
Nízke prevedenie špeciálne pripravené pre výstavné plochy, kde nebráni výhľadu.
- dĺžka popruhu 2,3 m, šírka 50 mm
- 4-cestný systém (1 kazeta s popruhom a 3 puzdra)
- oceľový stĺpik
- ťažká kovová základňa
- popruh štandardne čierny
Kazeta s popruhom je vybavená špeciálnym aretačným systémom, ktorý umožňuje jemné a plynulé vysunutie resp. zasunutie pásu. Brzdiaci systém je nastavený tak, aby stĺpiky boli dostatočne stabilné a zároveň nedochádzalo k preveseniu popruhov. Nedochádza k žiadnemu opotrebovaniu popruhu.
Na vyžiadanie je možné dodať popruh v inej farbe alebo s vlastnou potlačou (logo, nápis). Prosím kontaktujte naše obchodné oddelenie.
Parametre
| farba konštrukce | antikoro matné ![]() |
| farba popruhu | čierna ![]() |
| hmotnosť | 9,6 kg |
| dĺžka popruhu | 2,3 m |
| priemer podstavca | 368 mm |
| priemer stĺpika | 70 mm |
| šírka popruhu | 50 mm |
| výška | 565 mm |
Varianty produktu
názov
kód
farba konštrukce
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
114823
antikoro lesklé


136,00 €
na zákazku (12 prac. dní)














