Bezpečnostná skriňa na chemikálie pre 30 min., 3 police + vaňa, š. 1164 mm, dvere farba červená


Popis
- typ 30 podľa EN 14470-1
- skúška GS / certifikácia CE
Skriňa na bezpečné skladovanie horľavín , chemikálií a iných látok ohrozujúcich životné prostredie s protipožiarnou odolnosťou 30 minút - skúšané podľa európskej normy EN 14470-1.
Stabilná konštrukcia zo špeciálnych žiaruvzdorných dosiek potiahnutých melamínovou živicou. Bezpečnostné prvky sú chránené pred koróziou a umiestnené mimo vnútorný skladovací priestor . V strope skrine prípojka na pripojenie odsávania vzduchu ( vonkajší priemer 75 mm ).
Nastavovacie pätky na vyrovnanie skrine do vodorovnej polohy. Integrovaný sokel s výškou 100 mm s odnímateľným čelom pre ľahkú manipuláciu paletovým vozíkom.
Farebné prevedenie: korpus vždy v antracitovej farbe RAL7016, vnútorné plochy a vybavenie v svetlej šedej farbe RAL7035 a rôznofarebné dvere.
Dvere - s kvalitným tesnením, samozatváracie v prípade požiaru, ľahké otváranie a jemné tlmené zatváranie. Uhol otvorenia 90 ° s aretáciou v ľubovoľnej polohe pre pohodlné uskladňovanie a vyskladňovanie. Vonkajšia strana dverí z oceľového plechu. Uzatvárateľné profesionálnym cylindrickým zámkom.
Vnútorné vybavenie:
- 3 police - z oceľového plechu, prestaviteľné, rozstup 32 mm, so zaistením proti vysunutiu a vyklopeniu. Nosnosť pri rovnomernom zaťažení 75 kg. Lakované vo farbe svetlo šedej RAL7035.
- spodná záchytná vaňa - z oceľového plechu, s trojstranným tesnením pre bezpečný záchyt všetkých náhodne uniknutých látok a roštom ako dodatočnou odkladacou plochou. Lakovaná vo farbe svetlo šedej RAL7035.
Na želanie Vám ponúkneme individuálne vnútorné usporiadanie bezpečnostné skrine.
Parametre
| farba dverí | červená RAL3020 ![]() |
| farba korpusu | antracitová RAL7016 ![]() |
| konštrukcia dverí | dvojkrídlové |
| hmotnosť | 240 kg |
| nosnosť korpusu | 600 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 75 kg |
| počet políc | 3 ks |
| záchytný objem | 33 l |
| požiarna odolnosť | 30 min. |
| hĺbka | 620 mm |
| šírka | 1164 mm |
| vnútorná hĺbka | 519 mm |
| vnútorna šírka | 1050 mm |
| vnútorna výška | 1625 mm |
| výška | 1947 mm |
















