Bezpečnostná skriňa na chemikálie pre 90 min., 3 police + vaňa, š. 1200 mm, TSA/AGT dvere farba šedá


Popis
- typ 90 podľa EN 14470-1
- skúška GS / certifikácia CE
Skriňa na bezpečné skladovanie veľmi horľavých kvapalín, chemikálií a iných jedovatých látok ohrozujúcich životné prostredie s protipožiarnou odolnosťou dlhšou než 90 minút - skúšané podľa európskej normy EN 14470-1.
Oceľová stabilná konštrukcia s protipožiarnou izoláciou a štruktúrovaným, odolným povlakom melamínovou živicou. V strope skrine prípojka na pripojenie odsávania vzduchu (vonkajší priemer 75 mm). Zemniaci prípojka vnútri a zvonku skrine.
Nastavovacie pätky pre vyrovnanie skrine do vodorovnej polohy. Integrovaný sokel s výškou 100 mm s odnímateľným čelom pre ľahkú manipuláciu paletovým vozíkom.
Farebné prevedenie - korpus vždy v antracitovej farbe RAL7016, vnútorné plochy a vybavenie vo svetlo šedej farbe RAL7035 a rôznofarebné dvere.
Dvere - zavesené na 3 pántoch, samozatváracie v prípade požiaru, vybavené kvalitným tesnením, jemné vzduchom tlmené zatváranie. Uhol otvorenia 90 ° s aretáciou v ľubovoľnej polohe pre pohodlné uskladňovanie a vyskladňovanie. Zaistenie cylindrickým zámkom s vizuálnou kontrolou uzavretia.
TSA systém automatického zatvárania dverí. Otvorené a zaaretované dvere sa automaticky uzatvoria cca za 60s po ich otvorení
AGT - systém otvárania dvojkrídlových dverí jednou rukou (otváraním jedného krídla dverí sa súbežne, automaticky otvára aj druhé krídlo). Je vhodné pre bezpečné uloženie nádoby, ktorú práve držíme v jednej ruke.
Vnútorné vybavenie:
- 3 police - z oceľového plechu, prestaviteľné, rozstup 32 mm, so zaistením proti vysunutiu a vyklopeniu. Nosnosť pri rovnomernom zaťažení 75 kg. Lakované vo farbe svetlo šedej RAL7035.
- spodná záchytná vaňa - z oceľového plechu, s trojstranným tesnením pre bezpečný záchyt všetkých náhodne uniknutých látok a roštom ako dodatočnou odkladacou plochou. Lakovaná vo farbe svetlo šedej RAL7035.
Na želanie Vám ponúkneme individuálne vnútorné usporiadanie bezpečnostné skrine.
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | antracitová RAL7016 ![]() |
| konštrukcia dverí | dvojkrídlové |
| hmotnosť | 424 kg |
| nosnosť korpusu | 600 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 75 kg |
| počet políc | 3 ks |
| záchytný objem | 33 l |
| požiarna odolnosť | 90 min. |
| hĺbka | 615 mm |
| šírka | 1200 mm |
| vnútorná hĺbka | 520 mm |
| vnútorna šírka | 1050 mm |
| vnútorna výška | 1645 mm |
| výška | 1955 mm |












