Bezpečnostná skriňa na chemikálie pre 90 min., 4 zásuvky, š. 600 mm, TSA dvere farba žltá


Popis
- typ 90 podľa EN 14470-1
- skúška GS / certifikácia CE
Skriňa na bezpečné skladovanie veľmi horľavých kvapalín, chemikálií a iných jedovatých látok ohrozujúcich životné prostredie s protipožiarnou odolnosťou dlhšou než 90 minút - skúšané podľa európskej normy EN 14470-1.
Oceľová stabilná konštrukcia s protipožiarnou izoláciou a štruktúrovaným, odolným povlakom melamínovou živicou. V strope skrine prípojka na pripojenie odsávania vzduchu (vonkajší priemer 75 mm). Zemniaci prípojka vnútri a zvonku skrine.
Nastavovacie pätky pre vyrovnanie skrine do vodorovnej polohy. Integrovaný sokel s výškou 100 mm s odnímateľným čelom pre ľahkú manipuláciu paletovým vozíkom.
Farebné prevedenie - korpus vždy v antracitovej farbe RAL7016, vnútorné plochy a vybavenie vo svetlo šedej farbe RAL7035 a rôznofarebné dvere.
Dvere - zavesené na 3 pántoch, samozatváracie v prípade požiaru, vybavené kvalitným tesnením, jemné vzduchom tlmené zatváranie. Uhol otvorenia 90 ° s aretáciou v ľubovoľnej polohe pre pohodlné uskladňovanie a vyskladňovanie. Zaistenie cylindrickým zámkom s vizuálnou kontrolou uzavretia.
TSA - systém automatického zatvárania dverí. Otvorené a zaaretované dvere sa automaticky uzatvoria cca za 60s po ich otvorení.
Vnútorné vybavenie:
- 4 zásuvky z oceľového plechu - zásadne zväčšujú komfort obsluhy. Vodotesne zvarená záchytná vaňa s plným výsuvom. V prípade požiaru alebo s TSA - systémom sa zásuvky plne automaticky zasunú dovnútra tak, aby neprekážali automatickému uzatvoreniu dverí. Lakované vo farbe svetlo šedej RAL7035.
Na želanie Vám ponúkneme individuálne vnútorné usporiadanie bezpečnostné skrine.
Parametre
| farba dverí | žltá RAL1004 ![]() |
| farba korpusu | antracitová RAL7016 ![]() |
| konštrukcia dverí | jednokrídlové |
| hmotnosť | 265 kg |
| nosnosť korpusu | 600 kg |
| nosnosť zásuvky | 25 kg |
| počet zásuviek | 4 ks |
| záchytný objem | 5 l |
| požiarna odolnosť | 90 min. |
| hĺbka | 615 mm |
| šírka | 600 mm |
| vnútorná hĺbka | 520 mm |
| vnútorna šírka | 450 mm |
| vnútorna výška | 1645 mm |
| výška | 1955 mm |
















