Průmyslový mokro-suchý vysávač AERO31-21 PC INOX, nerez s dodatočnou zásuvkou, 1250W, nádoba o objemu 30 l
kód: 115188

341,00 € bez DPH
419,43 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (14 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 443
Popis
- jednoduchá obsluha
- pre suché a mokré vysávanie
Kompaktný, ľahký, ergonomický a zároveň robustný vysávač s mnohými možnosťami pre uloženie príslušenstva a náradia. S vysávačmi je možné vysávať suché aj mokré nečistoty. Pri suchom vysávaní odporúčame používať odpadové vrecká.
Filtráciu zaručuje účinný lamelový filter z umývateľného materiálu PET Fleece o dlhej životnosti s poloautomatickým systémom čistenia Push and Clean. Tento systém umožňuje udržať trvalo vysoký sací výkon počas celého pracovného cyklu.
Funkcia fúkania pomáha napríklad pri likvidácii nečistôt v ťažko prístupných miestach.
- pre suché a mokré vysávanie
Kompaktný, ľahký, ergonomický a zároveň robustný vysávač s mnohými možnosťami pre uloženie príslušenstva a náradia. S vysávačmi je možné vysávať suché aj mokré nečistoty. Pri suchom vysávaní odporúčame používať odpadové vrecká.
Filtráciu zaručuje účinný lamelový filter z umývateľného materiálu PET Fleece o dlhej životnosti s poloautomatickým systémom čistenia Push and Clean. Tento systém umožňuje udržať trvalo vysoký sací výkon počas celého pracovného cyklu.
Funkcia fúkania pomáha napríklad pri likvidácii nečistôt v ťažko prístupných miestach.
Teleso z veľmi odolného plastu a odpadová nádoba z nerezi. So zásuvkou pre pripojenie elektrického ručného náradia 230W/2,4kW s reguláciou sania a s automatickým zapínaním vysávača.
Štandardné príslušenstvo:
- sacia hadica pr . 32 mm, 3,5 m
- predlžovacia rúrka , plastová
- univerzálna hubica , šírka 115 mm
- podlahová hubica , šírka 300 mm
- hubica štrbinová
- hubica kefková
- filtračný lamelový filter PET
- odpadové vrece fleece 1 ks
Parametre
| hlučnosť | 64 dB |
| hmotnosť | 10,5 kg |
| objem nádrže | 30 l |
| prietok vzduchu | 60 l/s |
| dĺžka kábla | 5 m |
| podtlak | 210 mBar |
| dĺžka | 390 mm |
| pracovná šírka | 300 mm |
| šírka | 400 mm |
| výška | 635 mm |
| príkon | 1250 W |
Dokumenty
názov











