Kompaktný mokro-suchý vysávač AERO 21-01 PC, 1250W, nádoba o objemu 20 l
kód: 115185

171,00 € bez DPH
210,33 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 444
Popis
- jednoduchá obsluha
- pre suché a mokré vysávanie
Kompaktný, ľahký, ergonomický a zároveň robustný vysávač s mnohými možnosťami pre uloženie príslušenstva a náradia. S vysávačmi je možné vysávať suché aj mokré nečistoty. Pri suchom vysávaní odporúčame používať odpadové vrecká.
Filtráciu zaručuje účinný lamelový filter z umývateľného materiálu PET Fleece o dlhej životnosti s poloautomatickým systémom čistenia Push and Clean. Tento systém umožňuje udržať trvalo vysoký sací výkon počas celého pracovného cyklu.
Funkcia fúkania pomáha napríklad pri likvidácii nečistôt v ťažko prístupných miestach.
- pre suché a mokré vysávanie
Kompaktný, ľahký, ergonomický a zároveň robustný vysávač s mnohými možnosťami pre uloženie príslušenstva a náradia. S vysávačmi je možné vysávať suché aj mokré nečistoty. Pri suchom vysávaní odporúčame používať odpadové vrecká.
Filtráciu zaručuje účinný lamelový filter z umývateľného materiálu PET Fleece o dlhej životnosti s poloautomatickým systémom čistenia Push and Clean. Tento systém umožňuje udržať trvalo vysoký sací výkon počas celého pracovného cyklu.
Funkcia fúkania pomáha napríklad pri likvidácii nečistôt v ťažko prístupných miestach.
Teleso a odpadová nádoba z veľmi odolného plastu.
Štandardné príslušenstvo:
- sacia hadica pr . 32 mm , 1,8 m
- predlžovacia rúrka, 2-dielna, hliníková
- univerzálna hubica , šírka 115 mm
- podlahová hubica , šírka 300 mm
- hubica štrbinová
- filtračný lamelový filter PET
- odpadové vrece fleece 1 ks
Parametre
| hlučnosť | 64 dB |
| hmotnosť | 7,5 kg |
| objem nádrže | 20 l |
| dĺžka kábla | 5 m |
| podtlak | 210 mBar |
| dĺžka | 375 mm |
| pracovná šírka | 300 mm |
| šírka | 385 mm |
| výška | 505 mm |
| príkon | 1250 W |
Dokumenty
názov









