Vozík VARIOfit so záchytnou vaňou, objem 42 l, d x š: 1100x600 mm
kód: 115180
EAN: 4035694010543

521,00 € bez DPH
640,83 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 37
Popis
Na montážne a manipulačné práce, keď môže dôjsť k nežiaducemu výtoku olejov a pod.
- zváraná oceľová konštrukcia s nosnosťou 250 kg
- lakovaná práškovou modrou farbou RAL5010
- dve pevné a dve otočné kolesá pr. 125 mm s centrálnou brzdou EasySTOP a s ochranou nôh VARIOfit®, guličkové ložiská
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- olejotesná zváraná nádoba s rukoväťou
- objem zbernej nádoby 42,5 litra s pozinkovaným roštom, veľkosť ôk 30x30 mm
Parametre
| ložná plocha d x š | 990 x 590 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 600 |
| hmotnosť | 37 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| záchytný objem | 42,5 l |
| dĺžka celkom | 1100 mm |
| plniaca výška | 300 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| šírka celkom | 600 mm |
| výška celkom | 1010 mm |





