Množstevná zľava
Skládací gitterbox - 1200x800x800 mm, nosnosť 1000 kg, farba sivá RAL7030
kód: 115107
208,00 € bez DPH
255,84 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
197,00 €
pre 11 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 78 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 205
Popis
Prevedenie európskej štvorcestnej palety „Y“, umožňujú manipuláciu tromi spôsobmi:
• v závesnom stave
• pomocou vidlicových prepravných prostriedkov s možnosťou zasunutia vidlíc z ktorejkoľvek strany
• posunom palety po valčekovej dráhe
- rýchla montáž a demontáž
- v zloženom stave výška iba 320 mm
Podlaha: drevené dosky v omega profiloch vsadené do oceľového rámu z L profilov, podjazdová výška (výška nôh) 100 mm, podjazdové rozmery 760/590 mm.
Steny: sito 50 x 50 mm, priemer drôtu 4 mm, vsadené do oceľového rámu z L profilov, jedna dlhá stena rozpolená, horná časť sklopná s popisnou tabuľkou 320 x 240 mm.
Povrchová úprava: štandardné vyhotovenie jednofarebné, sivá RAL7030.
Parametre
| bočné steny | sieťové, jedná polosklopná |
| farba | sivá RAL7030 ![]() |
| podstavec | no nohách |
| hmotnosť | 70 kg |
| nosnosť | 1000 kg |
| stohovateľnosť | 4 ks |
| dĺžka | 1200 mm |
| šírka | 800 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1240 mm |
| vonkajšia šírka | 835 mm |
| vonkajšia výška | 970 mm |
| výška | 800 mm |
| výška v zloženom stave | 320 mm |










