Množstevná zľava
Kovový vonkajší kôš Pyramída, objem 35 l, s popolníkom, k zabetónivaniu, pozinkovaný
kód: 115097
249,00 € bez DPH
306,27 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
224,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (18 prac. dní)
Popis
Zvarovaná stabilná konštrukcia, žiarovo zinkovaná, z plechu o sile 2 – 3 mm zaručuje výrobku vysokú tuhosť, pevnosť a dostatočnú mechanickú i tepelnú odolnosť. Tieto vlastnosti predurčujú kôš pre využitie na frekventovaných verejných priestranstvách.
Pre svoju vysokú hmotnosť a spôsob upevnenia je i ukradnutie košov prakticky nemožné.
- vlastný kôš je vynímateľný pomocou trojhranného kľúča pre obsluhu, ktorý je súčasťou dodávky
- popolník je samostane vynímateľný pomocou trojhranného kľúča pre obsluhu, ktorý je súčasťou dodávky
- k zabetónivaniu
Parametre
| konštrukčný materiál | pozink |
| popolník | áno |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | nie |
| upevnenie | k zabetónavaniu |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| hmotnosť | 26 kg |
| objem | 35 l |
| hĺbka | 265 mm |
| šírka | 320 mm |
| výška | 720 mm |





