Kovový vonkajší kôš Pyramída, objem 35 l, s popolníkom, upevnenie na stĺp, pozinkovaný
kód: 115095
138,00 € bez DPH
169,74 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Popis
Zvarovaná stabilná konštrukcia, žiarovo zinkovaná, z plechu o sile 2 – 3 mm zaručuje výrobku vysokú tuhosť, pevnosť a dostatočnú mechanickú i tepelnú odolnosť. Tieto vlastnosti predurčujú kôš pre využitie na frekventovaných verejných priestranstvách.
Pre svoju vysokú hmotnosť a spôsob upevnenia je i ukradnutie košov prakticky nemožné.
- vlastný kôš je vynímateľný pomocou trojhranného kľúča pre obsluhu, ktorý je súčasťou dodávky
- popolník je samostane vynímateľný pomocou trojhranného kľúča pre obsluhu, ktorý je súčasťou dodávky
- na upevnenie na stĺpik
Parametre
| konštrukčný materiál | pozink |
| popolník | áno |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | nie |
| upevnenie | na stĺp |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| hmotnosť | 24 kg |
| objem | 35 l |
| hĺbka | 265 mm |
| šírka | 320 mm |
| výška | 620 mm |







