Množstevná zľava
Vysoká dielenská stolička MODERN s klzákmi, opora nôh, čierna
kód: 115081
172,00 € bez DPH
211,56 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
163,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 15 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 297
Popis
Sedadlo a operadlo z mäkkého nekĺzavého polyuretánu vysokej kvality, odolný oderu, pôsobeniu prachu, chemikálií, olejov a rozpúšťadiel, netoxický a nenasiakavý vodou. Materiál ide veľmi dobre čistiť i dezinfikovať. Ergonomický tvar s plastickou povrchovou úpravou zaisťuje permanentnú ventiláciu. Operadlo s mechanikou pre nastavenie výšky.
Plynový piest pre plynulé nastavenie výšky sedadla s veľmi jednoduchým ovládaním.
Stabilný päťramenný podstavec z chrómovanej oceli.
Parametre
| lakťové opierky | nie |
| materiál podstavce | chrómovaná oceľ |
| materiál sedadla | polyuretan |
| opora na nohy | áno |
| podstavec | na klzákoch |
| nosnosť | 130 kg |
| hĺbka sedadla | 450 mm |
| priemer kruhu | 430 mm |
| šírka sedadla | 450 mm |
| výška sedadla max. | 790 mm |
| výška sedadla min. | 500 mm |





