Šatňová skriňa pre vlhké priestory z laminátu, delená, 9 schránok, š. 1200 mm, 4 nohy, otočná závora, biela

Popis
- steny a dvere z HPL
- konštrukcia z hliníkových profilov
Steny šatňových skriniek sú vyrobené z vysokotlakového laminátu s povrchovou úpravou melamínom (HPL doska). Je to veľmi estetický materiál a zároveň veľmi odolný na mechanické poškodenie, nenasiakavý, aseptický vhodný pre potravinársky priemysel, pre nemocničné prostredie, vhodný aj do mokrých a veľmi namáhaných priestorov.
- korpus je z dosiek hr. 4 mm vo farbe bielej
- rohové stĺpiky a celá nosná konštrukcia, vrátane priebežného pántu dvierok sú z hliníkových eloxovaných profilov
- dvierka sú farebná z HPL dosky hr. 8 mm
Vybavenie oddielov:
2 háčiky na bočnej stene
- skrine sú umiestnené na hliníkovom podnoží s výškou 200 mm
- s rektifikačnými skrutkami pre vyrovnanie nerovností podlahy
- podnožie je možné na želanie opatriť krycou doskou z HPL v bielej farbe
Dvierka sú zatvárané otočnou závorou na visiaci zámok.
Parametre
| farba dverí | biela RAL9010 ![]() |
| farba korpusu | biela RAL9010 ![]() |
| materiál | HPL |
| podstavec | no nohách |
| zámok | otočný uzáver na visiaci zámok |
| počet schránok | 9 ks |
| počet schránok v stľpci | 3 ks |
| počet stľpcov | 3 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 1200 mm |
| šírka oddielu | 400 mm |
| výška | 2000 mm |
















