Množstevná zľava
VARIOfit vozík pre pneumatiky, 2 úrovne, v x š: 1430 x 1205 mm, nosnosť 300 kg
kód: 114918
EAN: 4035694012455

290,00 € bez DPH
356,70 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
261,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 77
Popis
- pre priemer pneumatik 540–820 mm
- nosnosť 300 kg
- oceľový zváraný rám s priskrutkovanými pozinkovanými nosnými rúrami
- povrchová úprava rámu práškovým lakom, farba modrá RAL5010 alebo antracitová RAL7016 na dotaz
- vrátane kapsy na dokumenty, formát DIN A4
- 2 pevné a 2 otočné kolieska na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- obruče zo šedej termoplastickej gumy, nešpiní podlahu, je oderuodolná a šetrná k povrchu
- otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit®
- ložné výšky: 170 / 1030 mm
- světlá výška: 835 mm
Pomocou prídavných poschodí je možné skladovať pneumatiky v jednom regáli až v 5-tich poschodiach nad sebou, viď Príslušenstvo.
Parametre
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1200 x 800 |
| hmotnosť | 27 kg |
| nosnosť | 300 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 150 kg |
| počet poschodí | 2 ks |
| hĺbka celkom | 780 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| šírka | 1205 mm |
| vnútorna šírka | 1140 mm |
| výška celkom | 1430 mm |









