Množstevná zľava
Zahradzovaci stĺpik Classic so samonavíjacim popruhom 2,3m, chrómovany
kód: 114826
154,00 € bez DPH
189,42 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
138,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (12 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 517
Popis
Praktické a elegantné riešenie pre osobný navádzací systém, ohraničenie plôch a zahradenie vstupov, miestností apod.
- 4-cestný systém (1 kazeta s popruhom a 3 puzdra)
- alumíniový stĺpik
- ťažká kovová základňa
- popruh štandardne čierny
Kazeta s popruhom je vybavená špeciálnym aretačným systémom, ktorý umožňuje jemné a plynulé vysunutie resp. zasunutie pásu. Brzdiaci systém je nastavený tak, aby stĺpiky boli dostatočne stabilné a zároveň nedochádzalo k preveseniu popruhov. Nedochádza k žiadnemu opotrebovaniu popruhu.
Na vyžiadanie je možné dodať popruh v inej farbe alebo s vlastnou potlačou (logo, nápis). Prosím kontaktujte naše obchodné oddelenie.
Parametre
| farba konštrukce | strieborna matná ![]() |
| farba popruhu | čierna ![]() |
| hmotnosť | 12 kg |
| dĺžka popruhu | 2,3 m |
| priemer podstavca | 355 mm |
| priemer stĺpika | 70 mm |
| šírka popruhu | 50 mm |
| výška | 1000 mm |
Varianty produktu
názov
kód
farba konštrukce
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
114830
červená


148,00 €
na zákazku (12 prac. dní)
114828
čierna


148,00 €
na zákazku (12 prac. dní)
114829
modrá


148,00 €
na zákazku (12 prac. dní)

















