Množstevná zľava
Kôš na odpad, kovový, so samozatváracou klapkou, objem 50 litrov, strieborny
kód: 114777
67,70 € bez DPH
83,27 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
60,90 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 4 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 494
Popis
- samozatváracie delené kyvné veko
- veko a dno z vysoko pevného nárazuvzdorného plastu čiernej farby
- dno je neklzné, nekoroduje a chráni podlahu proti poškriabaniu
- tvar kvádra pre úsporu miesta
- jednoduchá montáž
Parametre
| farba | strieborna ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| popolník | nie |
| použitie | vnútorné priestory |
| triedený odpad | nie |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| objem | 50 l |
| hĺbka | 260 mm |
| šírka | 340 mm |
| výška | 760 mm |













