Množstevná zľava
Kôš na odpad, kovový, so samozatváracou klapkou, objem 35 litrov, strieborny
kód: 114775
56,90 € bez DPH
69,99 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
51,20 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 2 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 494
Popis
- samozatváracie delené kyvné veko
- veko a dno z vysoko pevného nárazuvzdorného plastu čiernej farby
- dno je neklzné, nekoroduje a chráni podlahu proti poškriabaniu
- tvar kvádra pre úsporu miesta
- jednoduchá montáž
Parametre
| farba | strieborna ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| popolník | nie |
| použitie | vnútorné priestory |
| triedený odpad | nie |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| objem | 35 l |
| hĺbka | 260 mm |
| šírka | 340 mm |
| výška | 540 mm |













