Množstevná zľava
Kôš na triedený odpad, plastový, objem 35 l, prídavný modul.
kód: 114699
51,90 € bez DPH
63,84 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
46,70 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 19 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 490
Popis
- objem 35 l
- konštrukcia z vysoko odolného nárazuvzdorného plastu ABS sivej farby
- široko otvárateľné veko
- vyberateľná nádoba z plastu
- zostavu možno vytvoriť zo základného a ľubovoľného počtu prídavných modulov
- dodávka vrátane sady farebných nálepiek na triedenie odpadu
Parametre
| konštrukčný materiál | plast |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | plast |
| objem | 35 l |
| hĺbka | 415 mm |
| šírka | 320 mm |
| výška | 570 mm |











