Plastový box k ukladaniu vrtákov s priemerom 8-9,9mm - D8-D9,9, modul 20x5, farba červená.
kód: 114618
5,13 € bez DPH
6,31 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (8 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 381
Popis
D-boxy slúžia k ukladaniu vrtákov.
- priemery úložných dutín odstupňované po 0,1 mm a majú popisy
- popis urýchľuje nájdenie potrebného vrtáka a odstupňovanie napomáha k správnemu zaradeniu vrtáka späť na patričné miesto
- odstupňovanie jednotlivých priemerov dier uľahčuje a urýchľuje nájdenie a znovuzaradenie vrtáka na jeho miesto
hĺbka dutín: 12-20 mm
Parametre
| farba | červená ![]() |
| spojovací modul | 20 x 5 |
| počet dutín | 20 ks |
| dĺžka celkom | 202 mm |
| hĺbka dutín | 9,9 mm |
| priemer dutín | 8 mm |
| šírka celkom | 52 mm |
| výška celkom | 72 mm |
















