Plastový box pre upínač nástrojov typu VDI 30, modul 8x8, farba červená.
kód: 114610
4,16 € bez DPH
5,12 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (8 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 380
Popis
VDI upínače - na odkladanie a skladovanie upínačov nástrojov typu VDI. Prevedenie boxu zodpovedá norme DIN 69880.
Parametre
| farba | červená ![]() |
| spojovací modul | 8 x 8 |
| počet dutín | 1 ks |
| dĺžka celkom | 82 mm |
| hĺbka dutín | 60 mm |
| priemer dutín | 30,4 mm |
| šírka celkom | 82 mm |
| výška celkom | 72 mm |
















