Plastový box pre upínač nástrojov typu CAPTO - C 6, modul 10x10, farba červená.
kód: 114609
4,98 € bez DPH
6,13 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (8 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 380
Popis
CAPTO upínače - na odkladanie a skladovanie upínačov nástrojov typu Capto.
Parametre
| farba | červená ![]() |
| spojovací modul | 10 x 10 |
| počet dutín | 1 ks |
| dĺžka celkom | 102 mm |
| hĺbka dutín | 40 mm |
| priemer dutín | 44,5 mm |
| šírka celkom | 102 mm |
| výška celkom | 72 mm |
















