Plastový box pre upínač nástrojov typu HSK 40, modul 5x5, farba červená.
kód: 114601
2,51 € bez DPH
3,09 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (8 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 380
Popis
Upínače HSK, KM, WDX a UTS - na odkladanie a skladovanie upínačov nástrojov typu HSK. Je použiteľný aj pre systémy KM, WDX a UTS.
Parametre
| farba | červená ![]() |
| spojovací modul | 5 x 5 |
| počet dutín | 1 ks |
| dĺžka celkom | 52 mm |
| hĺbka dutín | 24 mm |
| priemer dutín | 30,6 mm |
| šírka celkom | 52 mm |
| výška celkom | 72 mm |
















