Plastový box pre nástroj s kužeľovou stopkou ISO 40, modul 8x8, farba červená.
kód: 114593
3,26 € bez DPH
4,01 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (8 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 379
Popis
ISO kužele - na odkladanie a skladovanie upínačov, fréz, vrtákov a ďalších nástrojov s kužeľovou stopkou ISO. Je použiteľný aj pre variant ISO-SK.
Parametre
| farba | červená ![]() |
| spojovací modul | 8 x 8 |
| počet dutín | 1 ks |
| dĺžka celkom | 82 mm |
| hĺbka dutín | 68 mm |
| priemer dutín | 44,5 mm |
| šírka celkom | 82 mm |
| výška celkom | 102 mm |
















