Plastový box pre nástroj s kužeľovou stopkou MORSE - M2, modul 5x5, farba červená.
kód: 114590
2,51 € bez DPH
3,09 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (8 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 379
Popis
MORSE kužele - na odkladanie a skladovanie upínačov, fréz, vrtákov, výstružníkov a ďalších nástrojov s kužeľovou stopkou Morse.
Parametre
| farba | červená ![]() |
| spojovací modul | 5 x 5 |
| počet dutín | 1 ks |
| dĺžka celkom | 52 mm |
| hĺbka dutín | 55 mm |
| priemer dutín | 18,5 mm |
| šírka celkom | 52 mm |
| výška celkom | 72 mm |
















