Akčná cena
Plastový box pre nástroj s kužeľovou stopkou MORSE - M4, modul 5x5, farba červená.
kód: 114587
Pôvodná cena
2,15 €
akčná cena
1,52 € bez DPH
akčná cena
1,87 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 4 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 379
Popis
MORSE kužele - na odkladanie a skladovanie upínačov, fréz, vrtákov, výstružníkov a ďalších nástrojov s kužeľovou stopkou Morse.
Parametre
| farba | červená ![]() |
| spojovací modul | 5 x 5 |
| počet dutín | 1 ks |
| dĺžka celkom | 52 mm |
| hĺbka dutín | 77 mm |
| priemer dutín | 31 mm |
| šírka celkom | 52 mm |
| výška celkom | 102 mm |
















