Plastový box pre nástroj s valcovou stopkou - D12, modul 5x5, dutín 4 ks (12x35 mm), farba červená.
kód: 114575
2,15 € bez DPH
2,64 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (8 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 379
Popis
Valcové stopky - pre ukladanie fréz, vrtákov, brúsnych teliesok, výstružníkov a iných nástrojov s valcovou stopkou.
Parametre
| farba | červená ![]() |
| spojovací modul | 5 x 5 |
| počet dutín | 4 ks |
| dĺžka celkom | 52 mm |
| hĺbka dutín | 35 mm |
| priemer dutín | 12 mm |
| šírka celkom | 52 mm |
| výška celkom | 72 mm |
















