Plastový box pre nástroj s valcovou stopkou - D2,35, modul 5x5, dutín 25 ks (2,35x18 mm), farba červená.
kód: 114568
2,15 € bez DPH
2,64 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (8 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 379
Popis
Valcové stopky - pre ukladanie fréz, vrtákov, brúsnych teliesok, výstružníkov a iných nástrojov s valcovou stopkou.
Parametre
| farba | červená ![]() |
| spojovací modul | 5 x 5 |
| počet dutín | 25 ks |
| dĺžka celkom | 52 mm |
| hĺbka dutín | 18 mm |
| priemer dutín | 2,35 mm |
| šírka celkom | 52 mm |
| výška celkom | 72 mm |
















