Množstevná zľava
Univerzálny trezor, v x š x h: 300 x 420 x 380 mm
kód: 114223
EAN: 5901468308583
277,00 € bez DPH
340,71 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
249,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (69 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 583
Popis
Úroveň bezpečnosti proti ukradnutiu S2 podľa normy EN 14450, trieda B podľa VDMA
Dvojstenný korpus s protipožiarnou drážkou, dvere dvojstenné so zaišťovacími čepami. Sériovo zavierané trezorovým zámkom s dvojstranným kľúčom (kovanie zámku presahuje plochu dverí o 12 mm), za príplatok je možné schránku vybaviť elektronickým zámkom.
Štandartne s otvormi pre ukotvenie, dva v zadnej a jeden v spodnej stene, vrátane prestaviteľnej police a vo svetlo šedej farbe RAL7035.
- s vonkajšou dvernou oceľovou doskou 3,0 mm
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 32 kg |
| počet políc | 1 ks |
| hĺbka | 380 mm |
| šírka | 420 mm |
| šírka otvoru | 316 mm |
| vnútorná hĺbka | 294 mm |
| vnútorna šírka | 348 mm |
| vnútorna výška | 226 mm |
| výška | 300 mm |
| výška otvoru | 226 mm |








