Ľahký ohňovzdorný trezor na dokumenty, v x š x h: 1870 x 950 x 510 mm
kód: 114217
EAN: 5901468314638
2 999,00 € bez DPH
3 688,77 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (69 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 587
Popis
Požiarna odolnosť 30 min. podľa normy EN 15659
Bezpečnostná trieda S1 podľa EN 14450
Sú určené pre bezpečné uloženie dôležitých dokumentov. Požiarna odolnosť je špecifikovaná na úrovni LFS30P podľa normy EN 15659 tzn. odolnosť vnútri zatvorených papierových dokumentov po dobu 30 min. Úroveň bezpečnosti proti odcudzeniu je certifikovaná ako S1 podľa normy EN 14450:2006.
Dvere a korpus dvojstenné, rozmerovo prispôsobené na uloženie šanónov A4. Dvere otvárateľné až na 180°.
Trezory sú sériovo vybavené trezorovým zámkom s dvojstranným kľúčom, kovanie a pánty presahujú plochu dverí o 60 mm.
Štandardne s otvormi pre ukotvenie trezoru k podlahe alebo do steny. Prestaviteľné police.
Parametre
| konštrukcia dverí | dvojkrídlové |
| prevedenie | ohňovzdorný |
| hmotnosť | 284 kg |
| počet políc | 4 ks |
| hĺbka | 565 mm |
| šírka | 950 mm |
| vnútorná hĺbka | 348 mm |
| vnútorna šírka | 815 mm |
| vnútorna výška | 1729 mm |
| výška | 1870 mm |







