Ľahký ohňovzdorný trezor na dokumenty, v x š x h: 820 x 490 x 455 mm
kód: 114213
EAN: 5901468314584
832,00 € bez DPH
1 023,36 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (69 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 587
Popis
Požiarna odolnosť 30 min. podľa normy EN 15659
Bezpečnostná trieda S1 podľa EN 14450
Sú určené pre bezpečné uloženie dôležitých dokumentov. Požiarna odolnosť je špecifikovaná na úrovni LFS30P podľa normy EN 15659 tzn. odolnosť vnútri zatvorených papierových dokumentov po dobu 30 min. Úroveň bezpečnosti proti odcudzeniu je certifikovaná ako S1 podľa normy EN 14450:2006.
Dvere a korpus dvojstenné, rozmerovo prispôsobené na uloženie šanónov A4. Dvere otvárateľné až na 180°.
Trezory sú sériovo vybavené trezorovým zámkom s dvojstranným kľúčom, kovanie a pánty presahujú plochu dverí o 60 mm.
Štandardne s otvormi pre ukotvenie trezoru k podlahe alebo do steny. Prestaviteľné police.
Parametre
| konštrukcia dverí | jednokrídlové |
| prevedenie | ohňovzdorný |
| hmotnosť | 84 kg |
| počet políc | 1 ks |
| hĺbka | 455 mm |
| šírka | 490 mm |
| vnútorná hĺbka | 293 mm |
| vnútorna šírka | 355 mm |
| vnútorna výška | 679 mm |
| výška | 820 mm |







